109 +

8. SINIFLAR

143 +

6. SINIFLAR

Ne var? Ne yok?

Her gün daha fazla bilgi paylaşımı için çalışıyorum.

115 +

7. SINIFLAR

107 +

5. SINIFLAR

KÜTÜPHANE

Kitaplar olmasaydı bulunduğumuz seviyede olamazdık. Her zevke uygun kitap tavsiyeleri, kitap sınavları ve diğer paylaşımları bulabilirsiniz.

KİTAP EN BÜYÜK HAZİNEDİR ÇÜNKÜ ONA PAHA BİÇİLEMEZ.

BULMACA BÖLÜMÜ

Konuların temel kavramlarıyla ilgili interaktif (etkileşimli) ve pdf bulmacalar ile değerledirme artık daha kolay ve eğlenceli olacak.

PDF ............. ......... . CEVAP ANAHTARLI İNTERAKTİF (etkileşimli)

GEZİ TAVSİYELERİ

GEZ DÜNYAYI GÖR KONYA’YI

Anadolu’nun ortasında birçok özelliğiyle misafirlerini bekleyen bir şehirdir Konya. İlk kuruluşu cilalı taş devrine kadar giden şehir (Çatalhöyük Çumra ilçesine milattan önce dokuz binli yıllarda kurulan bir şehirdir.) adını bir efsaneden alır. Şehre zarar veren canavarı öldüren kişi için...( DEVAMI KÜTÜPHANEDE)

DOĞUYLA BATININ ORTASINDAKİ ŞEHİR ÇANAKKALE

Bir ayağı Asya’da bir ayağı Avrupa’da, kendi küçük olsa da tarihi özellikleriyle büyük bir şehir Çanakkale. İçinden denizin, üstünden dünyanın geçtiği şehir, Anadolu’nun en kuzeyinde yer alır. İzmir ve İstanbul’a yakınlığından dolayı birçok kişinin gördüğü fakat tam olarak bilmediği masalsı bir şehirdir. Çanakkale’nin tarihi milattan önce sekiz binli yıllara kadar gider...(DEVAMI KÜTÜPHANEDE)

PERİLER ÜLKESİ KAPADOKYA

Dünyanın en özel noktalarından; oluşumuyla, konumuyla, kendine has özellikleriyle tarih ve doğanın iç içe geçtiği yer Kapadokya. Milyonlarca yıl önce, yaklaşık altmış milyon yıl, Erciyes, Hasan Dağ ve Güllü Dağ’ın püskürttüğü lavlar; rüzgar ve yağmur sularının etkisiyle özgün bir şekil ortaya çıkarır. İnsanoğlu hiçbir şeye benzetemeyince...(DEVAMI KÜTÜPHANEDE)

AKDENİZİN İNCİSİ ANTALAYA

Akdeniz, dokunduğu her şehre mutluluk, sevgi, huzur ve eğlence veren eşsiz bir denizdir. Ülkemiz ve özellikle Antalya bu yüzden çok şanslıdır. Tarihin ilk dönemlerinden beridir insanoğlu ticaret, bilim, sanat, spor, tarım kısaca yaşamın merkezi olarak Antalya’yı çok sevmişlerdir. Antalya’ya denizden, havadan ve karayoluyla ulaşım dünyanın her yerinden kolayca yapılabiliyor...(DEVAMI KÜTÜPHANEDE)